Pabija slimnīcu darba iepazīšanas tūrē

- 8.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Veselības ministrs Hosams Abu Meri piektdien bija darba vizītē Vidzemē. Amatpersona iepazinās ar Vidzemes slimnīcas un Cēsu klīnikas darba ikdienu. Runāja par iespējām un problēmām, kas nozarē steidzami jārisina. 

Nozarē ir ļoti daudz dažādu jautājumu, kas jārisina, bet galvenais ir saprast, kas ir prioritārais. Hosams Abu Meri norādīja, ka viens no uzdevumiem ir samazināt garās rindas, kur pacienti ilgstoši nevar saņemt nepieciešamos izmeklējumus un pakalpojumus, kā arī jārisina organizatoriskie jautājumi slimnīcu un nozares iekšienē. Ministrs arī uzsvēra, ka finansējums joprojām nozarei ir nepietiekams, bet svarīgi ir to efektīvi izmantot un piesaistīt tām prioritātēm, kas katrai atbildības jomai ir vitāli svarīgas. Tāpat uzsvēra, ka pati veselības nozare – tās finansēšana un sakārtošana – ir viena no valsts galvenajām prioritātēm un tāpēc par to pastiprināti domāts, izstrādājot nākamā gada budžetu.

POZITĪVI RAUGOTIES NĀKOTNĒ, veselības ministrs Hosams Abu Meri kopā ar Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu (no kreisās), Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, kā arī atbildīgo būvdarbu vadītāju Ivo Brālēnu no SIA «Aimasa» iemūrēja jaunā rehabilitācijas centra pamatos laika kapsulu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru