ViA paplašina atbalsta programmu studentiem no Baltkrievijas

- 18.Marts, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Politiskā situācija Baltkrievijā ir sarežģīta, un tās sabiedrībai joprojām nepieciešama palīdzība, tāpēc Vidzemes Augstskola (ViA) ir pieņēmusi lēmumu turpināt atbalsta programmu studentiem no Baltkrievijas, palielinot bezmaksas studiju vietu skaitu līdz 30.

Baltkrievijas pilsoņiem būs iespēja studēt septiņās studiju programmās, kuras tiek īstenotas angļu valodā. Bakalaura līmenī būs iespēja studēt  programmā «Informācijas tehnoloģijas», maģistra līmenī programmās «Biznesa vides vadība», «Mediju un informācijas pratība», «Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība», «Kiberdrošības inženierija», «Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas», bet doktorantūrā – programmās «Ekonomika un uzņēmējdarbība» un «Sociotehnisko sistēmu modelēšana». Visas studiju programmas plānots īstenot pilna laika klātienē, tomēr atbilstoši Covid-19 situācijai tās var tikt īstenotas attālināti.

ViA jau pašlaik studē seši studenti no Baltkrievijas – pieci no tiem maģistra programmā «Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība» un viens programmā «Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas». Viņiem ir piešķirtas arī Izglītības un zinātnes ministrijas mērķstipendijas dzīvošanas izdevumu segšanai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru