Par Covid-19 un Simjūdu Valmierā

- 16.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Patlaban pašvaldībai katru dienu ir daudz un jauni pārsteigumi par dažādiem Ministru kabineta lēmumiem, kas tiek pielemti. Tai skaitā, kā mēs zinām, otrdien, 13. oktobrī, tika pieņemti ļoti daudzi ierobežojumi, kas saistīti gan ar interešu izglītību, gan ar daudzām citām niansēm, ko šodien mēs skatāmies.

Šodien (15. oktobrī) arī mums būs sapulce par to, kādā veidā mēs organizēsim šos individuālos treniņus. Bērniem būs treniņi, treneri ir gatavi strādāt citādi – iet vairāk ārā un tiešām varbūt arī vairāk pieķerties  individuālam treniņu procesam, kura tādos komandu treniņos šad tad pat bijis par maz. 

Šobrīd tātad specializējamies. Ņemot vērā arī to, ka nākamnedēļ ir brīvlaiks, šos treniņus varēs rīkot daudz ilgākā laika posmā. Tas nozīmē, ka grupas tiks dalītas, lai tieši dabūtu šos individuālos treniņus. Tā ka mēs tieši domājam, kā piemēroties šiem apstākļiem! 

Ja runājam par to, kāpēc tik pēkšņi tika atcelts Simjūda tirgus 10. oktobrī, tad pagājušajā piektdienā, protams, nepatīkamais pārsteigums bija tas, ka Ministru kabineta projektā Valmiera tika iekļauta starp pašvaldībām, kurām tiek piemērots īpašais epidemioloģiskais statuss. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru