Par "Jumpravu", reformu un nedaudz par vīnu

- 11.Jūnijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Ar viņu esmu pazīstams jau kopš tiem laikiem, kad AIGARS KRĒSLA kopā ar vēl dažiem aktīviem Valmieras puikām pamazām piešķīla uguni vēl ilgu laiku pēc tam mūsu pilsētā iecienītajam Multiklubam.

Protams, viņš, kurš mūziķu un savējo aprindās pazīstams arī kā Stīvais, nav nekādi atdalāms no Latvijas rokmūzikā leģendārās rokgrupas kvarteta Jumprava. Tomēr man ar Aigaru jau vairākas reizes – pirmā bija 2019. gadā kaimiņpilsētā tik populāro Cēsu svētku reizē – nācies saskrieties it kā pavisam neierastā gaisotnē, kad viņš, faktiski pēc profesijas bundzinieks, ir nevis uz skatuves pie sintiņa, bet gan... aiz tirgus letes. Un viņa ziņā ir Latvijā tapušu vīnu piedāvājums. Nupat atkal iznāca sastapties, kad Aigars kopā ar vēl daudziem Latvijā populāriem radošiem cilvēkiem kuplināja Strenčos ikgadējo Gaujas plostnieku svētku pasākumu ar pop-up tirdziņu Multimāksla. Nu, kā tādā reizē nepačalosi par dzīvi ikdienišķo!

Sveiks, Aigar! Kā tad tev iet šajos Latvijas tautai un visai pasaulei tik grūtajos laikos? 

Tieši tikpat grūti, cik visai tautai... Mums, muzikantiem, šis laiks ir gaužām bēdīgs. Nu jau drīz būs pusotra gada, kamēr nekāda spēlēšana mums nenotiek, un es domāju, ka šogad arī nenotiks. Un tad nu mēs te kaut kā visi lokāmies... Rindas galā, manuprāt, mēs esam pēdējie, kuri tiks pie darba. 

NO TĀS VASARAS. Aigars mūsu pirmajā vīna sarunā Cēsīs 2019. gada jūlijā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru