Par sabiedrībai drošu vidi

- 19.Maijs, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Ierasts, ka visā Latvijā 17. maijā, kad tiek atzīmēta Ugunsdzēsēju un glābēju diena, jebkuram interesentam ir iespējams iepazīties ar ugunsdzēsēju tehniku un aprīkojumu, kā arī tiek apbalvoti labākie dienesta darbinieki.

Diemžēl sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatību atvērto durvju diena drošības apsvērumu dēļ šogad izpalika, taču izcilnieki savus apbalvojumus saņem šonedēļ. Tā vakar par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu, teicamiem darba rezultātiem un sasniegumiem dienesta pienākumu pildīšanas laikā, kā arī sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 155. gadadienu VUGD III pakāpes apbalvojuma zīme Par priekšzīmīgu dienestu tika pasniegta VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļas inspektorei kapteinei TIJAI ZARIŅAI. 

SAŅEMOT GODA ZĪMI, VUGD inspektore Tija Zariņa atzīst, ka izjūt ļoti lielu gandarījumu: «Tā ir atzinība, ka esi pildījis savus pienākumus apzinīgi, priekšzīmīgi un centies visu darīt pēc labākās sirdsapziņas. Šādu apbalvojumu nedrīkst pievilt, darbs ir jāturpina tikpat augstā kvalitātē.» Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru