Paraksta sadarbības līgumu ar Valmieras uzņēmēju klubu

15.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien, 13. aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldība, biedrība «Valmieras Attīstības aģentūra» un biedrība «VALMIERAS UZŅĒMĒJU KLUBS» parakstīja trīspusēju sadarbības līgumu, lai nodrošinātu saskaņotu, iedzīvotāju, komersantu un uzņēmēju interesēm atbilstošu ekonomisko un sociālo jautājumu risināšanu pašvaldībā, kā arī lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Vidzemes reģionā.

Sadarbības līgumu parakstīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, biedrības «VALMIERAS UZŅĒMĒJU KLUBS» valdes loceklis, SIA «Sociālais uzņēmums «Malvīna»» valdes priekšsēdētājs Romāns Naudiņš un biedrības «Valmieras Attīstības aģentūra» valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja. 

Informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa: «Līgumā paredzētie galvenie sadarbības virzieni ir uzņēmēju interešu pārstāvniecība un dialoga veicināšana pašvaldībā un valsts iestādēs, savstarpējas informācijas apmaiņas nodrošināšana, daloties ar gūtajām pieredzēm un labas prakses piemēriem. Tiks sekmēta sadarbība ar citām organizācijām, esošiem un potenciāliem visu pušu sadarbības partneriem, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām, kā arī izglītības iestādēm. Lai sekmētu uzņēmējdarbības vides attīstību, tiks kopīgi iniciētas un ieviestas atbalsta programmas, sadarbības un attīstības projekti un citas iniciatīvas. 

1999. gadā dibinātā biedrība «VALMIERAS UZŅĒMĒJU KLUBS» ir apvienojusi esošos un bijušos uzņēmējus no visa topošā Valmieras novada. Pašlaik klubā aktīvi darbojas 27 biedri un vairāki biedru kandidāti. Kluba biedru uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 4500 darbavietas, to kopējais apgrozījums 2020. gadā bija vairāk nekā 500 miljoni eiro.  Kluba biedri labi pārzina uzņēmējdarbības jomu un vēlas aktīvi darboties pilsētas un novada izaugsmē. Ar noslēgto trīspusējo sadarbības līgumu uzņēmēji vēlas sniegt atbalstu dažādu pašvaldības izaicinājumu risināšanā jautājumos, kas saistīti ar uzņēmējdarbības vides attīstību un izglītības – īpaši profesionālās un uzņēmējdarbības izglītības – veicināšanu un attīstību topošā novada skolās. 

TIEK PARAKSTĪTS TRĪSPUSĒJAIS LĪGUMS starp Valmieras pilsētas pašvaldību, biedrību «Valmieras Attīstības aģentūra» un biedrību «VALMIERAS UZŅĒMĒJU KLUBS». Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru