Pašiem sava "burbulīša" drošībai

- 5.Novembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Vēl vasarā priecājāmies un pat lepojāmies ar Covid-19 izplatības pieticīgajiem rādītājiem mūsu valstī. Tas, ka drošības ziņā tikām ierindoti tūlīt aiz Vatikāna, daudzos pat pastiprināja pārliecību, ka Māras zeme un tās pavalstnieki ir vairāk vai mazāk izredzēta un augstāko spēku pasargāta vieta.

Tobrīd daudz runāja par tā saukto Baltijas burbuli, kad visu triju valstu ekonomikas saglabāšanas vārdā bija dota zaļā gaisma baltiešu pārvietošanās un kontaktu brīvībai pašiem savā teritorijā. Daudzi labprāt to arī izmantoja, apceļojot un iepazīstot kaimiņu zemju skaistākās vietas. Ne vienā vien viesnīcā, viesu vai brīvdienu mājā tobrīd atzina, ka ilgi nav bijusi tik aktīva un ražīga tūrisma sezona.

Kad nu, atnākot rudenim, Baltijas burbulis tomēr pārplīsa un pandēmija necerēti strauji sāka savu izplatību, atkal valstiskā līmenī ir noteikti jauni pulcēšanās ierobežojumi un drošības pasākumi: distancēšanās, sejas masku valkāšana, roku un virsmu dezinfekcija, kā arī maksimāli daudz svaiga gaisa. Jaunajos apstākļos ir svarīgi būt sociāli atbildīgiem un darīt visu iespējamo, lai sagādātu drošību pašiem savos mazajos burbulīšos – ģimenē, darba vietā, skolā, veikalā, aptiekā, sabiedriskajā transportā, medicīnas iestādē un vēl citviet.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru