Pateicība ir nākotnes atlīdzība!

- 6.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

26. novembris. Cilvēki ir neizprotamā šokā par Valmieras neizgaismotību. Notiek remontdarbi, tiek domāts par tīriem ceļiem, galu galā Valmierai iespējams iegūt Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu.

Tajā pašā brīdī kāda Valmieras iedzīvotāja lietotnē «Valmiera» raksta: «Nesaposta un nepievilcīga Valmiera ir šajos Ziemassvētkos. Nav ne prieka, ne sajūsmas par mūsu pilsētas neizgaismotajām vietām. Ap Dzirnavu ezeriņu nekas, Rīgas iela kā ikdienā.» Varbūt šis ir tas laiks, kad apskatīt citas pilsētas? Varbūt Valmiera gatavojas Tevi pārsteigt? Bet varbūt ir tomēr mazliet svarīgākas lietas darāmas? 

 

Aizvadīti Ziemassvētki, Jaunais gads, un priekšā vēl vismaz 60 līdz 90 dienas skaistuma tumšajās pilsētas ielās. Šogad patiesībā Valmieras pilsēta spēja pārsteigt, kā katru gadu ierasts, lai arī rotājumi tika uzlikti mazliet vēlāk, mums ir jālepojas un varam lepoties ar Valmieru kopumā. Vēl joprojām varam vērot spilgtus dekorus Vecpuišu parkā, «Valletas» pagalmā, Jāņparkā, uz tilta «Dzelzītis» un pat katlumājas skurstenī.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru