Pavasara tirdziņš Vecpuišu parkā

- 27.Aprīlis, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Līdz ar pavasara iestāšanos beidzot bija pienācis laiks tikties Pavasara tirdziņā, lai atbalstītu visdažādākos Valmieras un citu novadu rokdarbniekus, mājražotājus, amatniekus un citus meistarus, kuri bija gatavi piedāvāt tirgus apmeklētājiem savus labumus.

23. aprīlī ikvienam bija iespējams doties uz Vecpuišu parku Valmierā, kur jau no desmitiem rītā bija novērojama aktīva rosība gan no meistaru, gan apmeklētāju puses. 

Tā kā pienācis pavasaris un laiks kļuvis siltāks, ir sākusies dārzkopības sezona, tāpēc tirdziņā netrūka dažādu dārzkopības preču un krūmu, koku, puķu stādu, kā arī puķu sīpolu – tas viss bija pieejams dārzkopības mīļiem. Tāpat netrūka tirgotāju, kas nodrošināja, lai tirgus apmeklētājiem būtu iespējams nopirkt kaut ko, ko likt uz kārā zoba. Bija pieejami gardumi, kas tika gatavoti turpat uz vietas, piemēram, cukurvate, dažādi gaļas izstrādājumi vai citas uzkodas, taču netrūka arī ekskluzīvāku gardumu – mājās ceptas maizes, dažādu augļu kraukšķu, garšvielu, medus u.c. ēdiena. Ja bija nepieciešams atrast dāvanu draugam vai tuviniekam, tad Valmieras Pavasara tirdziņš bija īstā vieta, kur nopirkt ko unikālu. Tirdziņā bija pieejamas visdažādākās rotaslietas un koka darinājumi, ārstniecības un skaistumkopšanas preces bez pievienotas ķīmijas, ar rokām darināti tekstilizstrādājumi u.c. lietas, kas var būt gan noderīgas ikdienā, gan kalpot kā brīnišķīga dāvana.

PAVASARA TIRDZIŅĀ Valmieras Vecpuišu parkā.  Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru