Pieaugušie izbauda bērnu pasauli

- 8.Augusts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmiera bija patiesi dzīva pagājušās nedēļas nogalēs, kad ģimenes kopā ar bērniem devās skatīties teātri un atpūtās teātra pilsētiņā.

Aiz muguras ir jau ceturtais Valmieras vasaras teātra festivāls, kura laikā bērniem un jauniešiem tika izrādītas pavisam jaunas, speciāli festivālam sarūpētas deviņas pirmizrādes, ļoti dažādas un ļoti interesantas. Festivāla programmas direktors Jānis Znotiņš lielā notikuma atklāšanas brīdī bija sajūsmā par kolēģu režisoru un aktieru veikumu, par viņu redzējumu, par interesanto veidu, kā pastāstīt un parādīt bērniem svarīgo.  Un Jānis Znotiņš ne uz brīdi nebija samelojis, sakot, ka, esot klāt ģenerālmēģinājumos un festivāla izrādes vērojot, viņš izbaudījis to sajūtu, cik labi ir pieaugušajam justies pāris metrus virs zemes, būt domu un sajūtu lidojumā, apzinoties, ka tas, ko redzi un baudi, tev tiešām patīk.

Arī festivāla pilsētiņa šajā vasarā tika nosaukta par bērnu pilsētiņu, kuru RISEBA vasaras skolas dalībnieki, jaunie arhitekti, bija veidojuši tādu, lai bērniem savdabīgajā festivāla pagalmā ir ko darīt.

AKTIERI izbaudīja un atcerējās. Pieaugušie uz brīdi ielīda bērnu ādā un vēlējās izstāstīt bērnam svarīgo. Fotomirklis no izrādes «Pagalms atdzīvojas». Litas Milleres foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru