Piektdien – uz trim industriālām vietām novadā

- 28.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai nodrošinātu investīcijām un komercdarbības veidošanai pievilcīgas vides pieejamību un sekmētu jaunu darbavietu radīšanu, Valmieras novadā tiek attīstītas industriālās teritorijas, kuru aktivitātēm būs veltīts tradicionālais pasākums Pēcpusdiena ar mēru piektdien, 31. maijā.

Labāk vienreiz redzēt nekā septiņas reizes dzirdēt! Tieši tāpēc pasākumā informācija tiks piedāvāta kopā ar reālu iespēju pabūt viena pasākuma laikā uzreiz trijās Valmieras novada industriālajās teritorijās, iepazīstot to sniegtās uzņēmējdarbības attīstības iespējas.

Bez ceturkšņa divos pēcpusdienā pasākuma dalībnieki pulcēsies pie Valmieras Kultūras centra, lai precīzi divos ar autobusu dotos pāri Gaujai uz pirmo apskates objektu – Valmieras Rūpniecības un eksporta parku, kur būs iespēja apmeklēt tur esošos uzņēmumus, izzinot uzņēmēju pieredzi un ieguvumus, veicot uzņēmējdarbību šajā teritorijā.

TOP STRATĒĢISKS RAŽOŠANAS OBJEKTS. Labā tempā Valmieras Rūpniecības un eksporta parkā turpinās bruņumašīnu Patria ražotnes un ar to saistītā kompleksa celtniecība. Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru