Pieprasījums liek palielināt ražošanas jaudas

- 29.Decembris, 2021
Laikrakstā

Kopš ražošanas atsākšanas šā gada martā DZINTARS leģendārajā ražotnē Rīgā, Mālu ielā 30, no konveijera lentes pārdošanā nonākušas jau vairāk nekā 730 tūkstoši kosmētikas produktu vienības.

SIA H.A.Brieger komandas vadībā pašmāju kosmētikas zīmols DZINTARS nepilna gada laikā nokomplektēja un izlaida pārdošanā desmit produktu līnijas, kurās kopumā ir 58 dažādi produkti. Zīmola produkcijas pārdošanas vietu tīkls ir strauji audzis, un pašlaik DZINTARS kosmētikas līdzekļi ir pieejami jau vairāk nekā 2000 tirdzniecības vietās, kas ir divreiz vairāk, nekā bija iepriekšējam uzņēmumam. 

Pirmajos deviņos darbības mēnešos uzņēmums H.A.Brieger ir pārsniedzis iepriekšējā DZINTARS 2018. gada pārdošanas rezultātu. Atjaunotā kosmētikas zīmola DZINTARS attīstība strauji virzās uz priekšu. Sākot tirdzniecību ar 15 dažādiem kopjošās kosmētikas līdzekļiem, zīmols paplašināja savu produktu klāstu līdz 58 dažādiem produktiem, ieviesa divas jaunas produktu līnijas sejas ādas kopšanai – «Roja» un «Melnsils», kā arī atjaunoja pirmo aromātu sievietēm «Rīgas Ceriņi» ar nosaukumu «Lilac of Riga».

Pašlaik pirktākie DZINTARS produkti ir lūpu balzami, universāls krēms «Nīca», barojošs roku krēms «Dzintari», kā arī pircēju lielu atzinību izpelnījās saules aizsarglīdzekļi «Jūrmala». Nākamgad ir plānots papildināt matu, sejas un mutes kopšanas līnijas ar jauniem produktiem, kā arī attīstīt dažādu funkcionālo krēmu līniju.

RAŽOTNĒ. Ceļā pie pircējiem dodas viens no pieprasītākajiem produktiem – lūpu balzams. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valdis Grundizs - 10.Februāris, 2022 - 10:06

Paarsteigums un prieks vienlaiciigi. Dzintars ir atpakal!

Rita Lasītāja - 4.Aprīlis, 2022 - 16:42

Jā, prieks par uzņēmību! Ļoti laba zobu pasta ENGURE, lai izdodas!

Pievienot komentāru