Pieredze nāk ar sūru zaudējumu

- 30.Decembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Trešdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti savā laukumā aizvadīja pirmo spēli ENBL jeb Eiropas Ziemeļu basketbola līgas nu jau otrās sezonas čempionātā.

B grupas turnīrā mūsējo pretiniekos bija viena no Polijas virslīgas labākajām komandām Trefl Sopot slavenā trenera Tabaka vadībā. Abu komandu budžeti un komplektācija no ļoti atšķirīgiem plauktiem, tāpēc arī viesiem likumsakarīgs panākums.

Valmiera Glass/ViA – Trefl Sopot 78:108 (16:19, 20:25, 22:33, 20:31)

Mājiniekiem malā bija Gaks un Salenieks, toties pirmo reizi sastāvā bija Rīgas puika Kristofers Karlsons – savos 18 gados rezultatīvākais Daugavas sporta nama komandas basketbolists LBL2 turnīrā. Jāteic, ka savā debijas reizē viņš pierakstījās uzreiz ar 6 gūtiem punktiem un vairākām lieliskām piespēlēm komandas biedriem! Pirmo reizi šāda līmeņa turnīrā laukumā devās arī 2,12 metrus garais Kristofera vienaudzis no Ukrainas Ivans Tokovenko, kurš pamanījās neizmantot lielisku iespēju ietriekt bumbu viesu grozā no augšas... Viesu komandā kopā ar diviem amerikāņu leģionāriem Nevelu un Velsu labi iejuties arī latvietis Rolands Freimanis, kurš laukumā pavadīja ilgas minūtes, nospēlējot gana produktīvi.

JĀTIEK CAURI! Valmieriešu uzbrukuma līderis amerikānis Tervels Beks (Nr.14) gudro, kā apspēlēt Trefl Sopot komandas torni – Dienvidslāvijas basketbola tradīciju skolas audzēkni Radiču (Nr.41). Jāņa Lārmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru