Pilots, kurš stāv uz zemes

- 12.Februāris, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Šoreiz Vīru lietās parunāsim par digitālām tehnoloģijām tādās vairāk praktiskās jomās, kādas ir foto un video. Eksperta lomā ARMANDS MIĶELSONS – vīrs, kurš pamazām šajā purvā grimst arvien dziļāk.

Vismaz valmieriešus laikam ar tevi nav jāiepazīstina. Vēl nesen biji pašvaldības policijas šefs. Tagad esi brīvs cilvēks labākajos gados, kuram, izrādās, ir vesela virkne interesantu aizraušanos. Gan uz zemes, gan gaisā...

Tieši tā! Uz zemes man ir filmēšana un fotografēšana ar kameru, bet gaisā – filmēšana un fotografēšana ar dronu. 

Par tavām motociklu vasarām šoreiz nerunāsim, toties par tavu klikšķi uz foto un video lietām gan. Kā nonāci pie fotografēšanas? Vai tas nebija kaut kādā saistībā ar ikdienā darāmo? Nu, kaut kas uz kriminālistikas eksperta modi... Vispār mans pirmais fotoaparāts bija Smena 8M, ar filmiņu. Tas bija vēl vidusskolā. Toreiz dzīvoju Kauguru pagastā, kur mājās vannas istabā sarkanās lampas gaismā attīstīju filmiņas, liku tās tankā, tur bija fiksāža un visas tās filmu lietas... Tas bija interesanti! Starp citu, filmiņu attīstīšana atkal nāk modē. Fotografēt nedaudz nopietnāk sāku agrā jaunībā, kad vēl Šķiedrā strādāju, bet filmēt gribēju jau skolas laikā, tikai man nebija tādas iespējas ne finansiāli, ne fiziski. Sākot strādāt un pelnīt naudu, materiālā ziņā to varēju atļauties. 

DRONA PILOTS. Armands pilnā ekipējumā Gaujas kreisajā krastā Valmieras centrā. O. Tapinska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru