Pilsētās un novados

Valmierā viesojās Francijas vēstniece Latvijā

- 28.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, 22. martā, Valmierā viesojās Francijas vēstniece Latvijā Aurēlija Ruajē-Gunēna (Aurélie Royet-Gounin) un projektu vadītājs zinātnes un inovāciju jomā Solalu Kanketo (Solal Canqueteau), lai iepazītos ar Valmieras novadu un pārrunātu potenciālās sadarbības jomas ar Francijas vēstniecību.

Pastniekam laukos visi ir savējie

- 28.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Pasta organizētajā konkursā «Mans pastnieks» 12. gadu pēc kārtas iedzīvotāju balsojumā noskaidroti katra reģiona atsaucīgākie un uzticamākie pastnieki un pasta nodaļu operatori, izceļot viņu profesionālās spējas un pasakot paldies par labo darbu. 

Kuģis jāatstāj ostā

- 22.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Brenguļu sākumskola darbojas kopš 1992. gada. Tolaik vietējie iedzīvotāji teikuši, ka vajag pašiem savu skolu. Tagad rit sākumskolas pēdējie pāris mēneši. Jaunajā mācību gadā skolas durvis nebūs slēgtas, jo telpās darbu turpinās pirmsskola, bet skolēnu čalas vairs neskanēs. «Liesmas» saruna ar Brenguļu sākumskolas direktori SANDRU KAUFMANI.

No kara spēlēm līdz vēsturiskam pētījumam

- 22.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Leģionāru piemiņas dienas pievakarē Kocēnu pagasta bibliotēkā notika Haralda Bruņinieka grāmatas par Aknīstes, Biržu, Elkšņu, Gārsenes, Saukas, Susējas un Viesītes pagastu nacionālajiem partizāniem Nāvi mānot atvēršanas svētki un tikšanās ar autoru. Sarīkojums sākās ar Haralda stāstījumu, kāpēc šī grāmata ir par Sēliju un nevis par Kocēniem.