Pilsētās un novados

No pirmās līdz pēdējai dienai

- 20.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Katru gadu rīkojam pasākumu, lai atcerētos tās dienas pirms nu jau 31 gada, un sākam to ar Daiņa Īvāna sūtītu video apsveikumu,» stāstījumu par mazsalaciešiem 1991. gada barikādēs uzsāk OJĀRS BEĶERIS, tālaika Mazsalacas izpildkomitejas priekšsēdētājs un barikāžu štāba priekšnieks.

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres pasākumi Valmieras novadā

- 13.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2022. gada janvārī aprit 31 gads kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Barikādes bija nozīmīgs tautas pašapziņas un gribas izpausmes brīdis, kad cilvēki bija apņēmības pilni nosargāt savu zemi un brīvību. Pieminot barikāžu aizstāvjus, Valmieras novadā norisināsies barikāžu laika atceres pasākumi.

Atliek tikai strādāt

- 13.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

JEROS aizvadītais 2021. gads, kā ierasti, iesākās ar nozīmīgu un skaistu notikumu – suminājām pagasta vecāko iedzīvotāju Lūciju Treimani. Viņa nosvinēja savu nu jau 103. dzimšanas dienu.

Lai domas un darbi līdzsvarā

- 6.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Bioloģiskās saimniecības Ances īpašnieks KASPARS KĻAVIŅŠ nu jau krietnu pusgadu kā ievēlēts Valmieras novada domē, kur ir viens no lauku pagastu pārstāvjiem, tāpēc aicināju viņu uz sarunu, lai uzzinātu Kaspara domas par mazo vietu izdzīvošanas izredzēm Latvijas nākotnes modelī.