eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Pirkt, pirkt un vēlreiz pirkt…

EL

Elva Jēkabsone

Autors • 07.02.2025.

Burtu izmērs

Tomēr, tā ciešāk palūkojoties uz to, kas notiek apkārt, rodas jautājums – vai tiešām? Viena lieta ir tāda, ka veikalos apģērbi mainās sezonāli, pie tam iepriekšējās sezonas drēbes izpārdodot. Tas tā kā, šķiet, piederas pie lietas, ka ziemā mums īsti nevajag plānu vasaras bruncīti un vasarā – siltu ziemas kombinezonu. Un, kā mainās sezona, tā modē nāk pavisam kas cits. Ir jau, protams, tie, kas uz jaunās sezonas drēbju pirkšanu nemaz tā neraujas, ir, kas stāv rindā. Protams, ja ir iegādātas labas, kvalitatīvas drēbes, kas arī maksā smuku ciparu, tad jau tā nemaz negribas katru sezonu tās mainīt. Ja ir nopirkts kāds ātrās modes ražojums, kas pēc pirmajām divām mazgāšanas reizēm izbalē vai saiet bumbulīšos un vairs neizskatās tik labi, tad tā, protams, ir cita runa.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Valmierietis 29.07.2026.

    Dzīvei ļāvies

  2. Pilsētās un novados 28.07.2026.

    Ar lielu vērienu nosvinēti Valmieras pilsētas svētki

  3. Pilsētās un novados 28.07.2026.

    Ar zinātkāri līdz diplomāta karjerai

  4. Pilsētās un novados 29.07.2026.

    Ekspedīcija Mazsalacā un apkaimē

  5. Pilsētās un novados 29.07.2026.

    Ar rokām klēpī nesēž

  6. Kultūra un izklaide 29.07.2026.

    Kordziedāšanā pavadīts pusgadsimts

  7. Izglītība 28.07.2026.

    Nometnes jubileju svin rīkotāji un dalībnieki

  8. Pilsētās un novados 28.07.2026.

    Četrsimtais bērns – alūksnietis Martins

  9. Uzņēmējdarbība 29.07.2026.

    Pirmais šāda veida graudu pieņemšanas punkts Baltijā

  10. Pilsētās un novados 29.07.2026.

    Valmieras novada tūrisma uzņēmējdarbības pieredzes stāsts – bioloģiskās saimniecības «Ozolzīles» saimnieki Anete un Uģis Ozoli