Pirmā uzvara jāņem Valmierā

- 16.Aprīlis, 2021

Otrdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti Liepājā iesāka Latvijas čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālu, sērijas līdz trim uzvarām pirmajā mačā izbraukumā tiekoties ar mājiniekiem.

Saspringtā spēlē otrajā puslaikā liepājnieki pamazām prata vērst mača gaitu sev izdevīgā virzienā un beigās sēriju iesāka ar pārliecinošu panākumu.

BK Liepāja – Valmiera Glass/ViA 90:77 (20:24, 21:16, 27:19, 22:18)

Mājinieku sastāvs šosezon izveidots konkurētspējīgs un noteikti gatavs cīņai par čempionāta medaļām, tāpēc labā ziņa viesiem bija, ka Liepājā malā paliks komandas līderis un galvenais uzbrukumu konstruktors Birkāns, traumēts arī garā gala spēlētājs Raimo. Pašā mača sākumā cīņa bija līdzīga, tad viesi ar diviem Liepiņa trejačiem pēc kārtas pārņēma vadību (10:6). Lielākais viesu pārsvars pirmajā puslaikā vairākas reizes sasniedza pat 8 punktus. Mājiniekiem nebija galvenā spēles veidotāja, toties viņi valdīja otrajā stāvā, kur cīņā par bumbām pie groziem saimniekoja Gromovs un Blumbergs, kurš aizvadīja, iespējams, labāko spēli šosezon. Savas snaipera dotības rādīja arī Geks.

ŠOSEZON PRETINIEKI. Roberts Blumbergs (no labās), kuru aizsardzībā cenšas noturēt viņa bijušais kolēģis Valmieras komandā Valters Jānis Liepiņš, pagājušo sezonu pavadīja Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas sastāvā, bet tagad jau ir Liepājas komandā. Tieši Roberts ar savu pārliecinošo un rezultatīvo spēli otrdien bija viens no liepājnieku uzvaras galvenajiem kaldinātājiem. Foto no basket.lv arhīva