Pirmie solīši tuvāk vieglatlētikai

- 17.Janvāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Vakar Valmierā Vidzemes Olimpiskajā centrā notika Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālā posma sacensības, kurās piedalījās astoņas komandas – pa četrām no otro un trešo klašu grupām. 

Bērnu vieglatlētikas programma Latvijā tiek īstenota jau otro sezonu pēc kārtas, arī šosezon to atbalsta uzņēmums Maxima Latvija un Latvijas Sporta federāciju padome. 2019. gadā, piedaloties vairāk nekā 650 skolēniem, programmas pirmajā sezonā Latvijā sportiskākās klases titulu finālā starp 20 komandām ieguva komanda no Jelgavas 4. vidusskolas.  Pērn, pirmajā festivāla gadā, sacensībās piedalījās tikai otro klašu komandas. Šogad, lai turpinātu programmas attīstību, jaunajā sacensību sezonā piedalīsies arī trešo klašu komandas, kurām aktivitātes un sacensību disciplīnas būs jau nākamajā līmenī, savukārt programmai pievienojušās jaunas otrklasnieku komandas.  Katrā no reģionālajiem posmiem dalībnieku komandām būs iespēja iekļūt finālā. Tas notiks 13. maijā Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā. Ceļazīmi uz finālu galvaspilsētā izcīnīs četras labākās komandas no katra reģiona katrā klašu grupā. Līdz ar to finālā kopā tiksies 40 komandas.

ESAM FINĀLĀ! Valmieras Viestura vidusskolas 2.b klases komanda kopā ar savu sporta skolotāju Māru Gobu pirmajai barjerai pāri tikusi veiksmīgi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru