Pirms pīļu medībām – uz šautuvi

- 17.Augusts, 2018
Sports
Laikrakstā

Sestdien, 11. augustā, četros pēcpusdienā visā Latvijā sākās gadskārtējā ūdensputnu medību sezona. Valmieras mednieku un makšķernieku biedrība nu jau divdesmito reizi rīkoja sacensības sportingā jeb šaušanā pa lidojošiem mērķiem — šķīvīšiem. Lai no visa dalībnieku skaita noskaidrotu sešus finālistus, notika priekšsacīkstes. Tajās no 25 mērķiem Toms Lamba sašāva 23, Māris Žviriņš 19, Voldemārs Goba un Ints Kuģis katrs pa 18, Normunds Mačs un Oļgerts Jēgers katrs pa 17 šķīvīšiem.

Finālsacensībās — atšķirībā no iepriekšējiem gadiem — šoreiz netika pieskaitīti priekšsacīkšu rezultāti. Finālā par sacensību uzvarētāju kļuva Māris Žviriņš ar sašautiem 20 mērķiem, otrais palika Toms Lamba ar 18 sašautiem šķīvīšiem, bet trešais — Voldemārs Goba ar 17 trāpījumiem. Tālākajās vietās pirmajā sešniekā Ints Kuģis ar 16 sašautiem mērķiem, Normunds Mačs ar 15 un Oļģerts Jēgers — arī ar 15 sašķaidītiem šķīvīšiem. Ne pūkas īstajās medībās, vīri!

TRĀPĪGĀKIE PIRMS PĪĻU SEZONAS. Finālistu sešinieks: (no kreisās) Oļģerts Jēgers, Normunds Mačs, Ints Kuģis, Voldemārs Goba, Māris Žviriņš un Toms Lamba.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru