Plāņos būs jauns mežs

13.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Veselības aprūpes kompānija Roche, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē, ir līderis uz zinātni fokusētas veselības aprūpes nozarē, apvienojot spēcīgo pozīciju gan farmācijas, gan diagnostikas jomā. 

Atzīmējot kompānijas Roche 125 gadu jubileju, uzņēmuma darbinieki visā pasaulē piedalījās iniciatīvā Vēlmju saraksts. Arī Roche Latvija filiālē ikviens darbinieks varēja iesniegt personīgu vēlēšanos. 5. maijā Valmieras novada Strenču apvienības Plāņu pagastā tika īstenots dzīvē Roche Latvija darbinieces Daces Butleres sapnis – iestādīt mežu. Uzņēmuma darbinieki meža stādīšanas talkā bija kopā ar Šveices vēstnieku Latvijā Martēnu Ksavjē Mišlē (Martin Xavier Michelet) un Latvijas valsts mežu pārstāvi Mārtiņu Gaigalu. 

Par sava sapņa īstenošanos gandarīta bija Dace Butlere: «Man kā vidzemniecei ir gandarījums stādīt mežu kopā ar saviem kolēģiem šodien, lai mežs un tā iemītnieki dzīvotu rītdien. Esmu pateicīga par šo iespēju savai darba vietai Roche Latvija.»

MŪS TE PIEMINĒS! Šveices vēstnieks Latvijā Martēns Ksavjē Mišlē un Dace Butlere pie norādes, kas vēstīs par Roche Latvija darbinieku pienesumu Latvijas mežu apjoma papildināšanā. Foto no Roche Latvija arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru