Poķos mājas aug kā sēnes

- 7.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā Burtnieku apvienībai veltītajā publikāciju kopumā bija plašāks stāstījums par Valmieras pilsētas robežjoslā – tā sauktajā Hallartes pļaviņā – topošo privātmāju kvartālu.

Šoreiz vēl viens ieskats Valmieras pagasta privātmāju kvartālos. Liesma paraudzīs, kādā veidā aizpildās privātmāju ciemats Poķi pie Valmieras – Rūjienas šosejas. Šeit māju tapšanas un apdzīvošanas mehānisms citādāks, par to sīkāk stāsta JĀNIS BIERNIS, nekustamo īpašumu jomas uzņēmuma LVKV valdes priekšsēdētājs.

Kāda ir LVKV saistība ar šo projektu?

Kopš 2010. gada mēs Poķos veicam visu tirdzniecības, mārketinga un pārdošanas menedžmentu šajā objektā. Par to esam vienojušies ar trim fiziskām personām – šī objekta īpašniekiem. 

VISA SITUĀCIJA KĀ UZ DELNAS! Poķu ciems ziemas baltajā klusumā. Skats no šosejas Valmiera – Rūjiena (kreisajā apakšējā stūrī). Kā redzams, lielākā daļa iemītnieku jau savus nam­īpašumus apjozuši ar sētām. Starp citu, pagājušajā rudenī Poķu ciemam blakus esošos sēņu laukus apciemojis arī paliels ķepainis, tā ka daba ciemam blakus visā savā krāšņumā. Foto no LVKV arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru