Pret konkurentiem – uzvara un zaudējums

- 7.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Divas svarīgas spēles Latvijas Optibet futbola virslīgā aizvadījuši Valmiera FC futbolisti – vispirms 30. aprīlī uzvarot pēdējo gadu valsts čempionus Riga FC, bet pēc tam 4. maijā ar 0:1 piekāpjoties Rīgas Futbola skolas (RFS) sastāvam. Abas spēles notika Vidzemes Olimpiskā centra stadionā. 

Pirmās spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja rīdzinieki, taču pie pirmās standartpozīcijas izspēles tika mājinieki – no asa leņķa centrējumu uz tuvo stabu tālāk pagarināt centās Luka Gadrani, tomēr pie bumbas tika rīdzinieku vārtu vīrs Ozols. Riga pielietoja ļoti augstu presingu, kas mača sākumā sagādāja grūtības Valmierai tikt laukā no savas laukuma puses. Vienā šādā situācijā Riga atguva bumbu valmieriešu pusē, Mikaels Soisalo no labās malas deva piespēli soda laukumā, kur ļoti skaisti ar papēdi bumbu vārtos ieraidīja Stefans Miloševičs, kam šie bija jau piektie vārti sezonā, tādējādi labāko bombardieru sarakstā viņš panāca Mettas uzbrucēju Junusu Muritalu.

Pēc vārtu zaudējuma mūsējie aktivizējās, iniciatīvu uzņemoties Kamilo Menam – vienā epizodē viņu ar izklupienu apturēja rīdzinieku kapteinis Antonijs Černomordijs, bet citā pēc lieliskas sieniņas ar Raimondu Krolli Riga FC no vārtu zaudējuma glāba Ozols.

19. minūtē pirmo dzelteno kartīti spēlē nopelnīja Nedeļko Piščevičs, aktīvi protestējot pret tiesneša lēmumu. Valmierieši izspēlēja soda sitienu, un brīdi vēlāk jau Valmieras spēlētāji bija neapmierināti ar spēles galveno arbitru – tiesnesis Jevgēņijs Vasjukovs pagadījās bumbas ceļā un bloķēja bīstamu Lukas Silagadzes raidījumu. 

VALMIERA FC kapteinis Raimonds Krollis (Nr. 7) rīdzinieku Vitālija Jagodinska (Nr. 92) un Roberta Savaļnieka ielenkumā. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru