Prieks, lepnums un pateicība

- 12.Oktobris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldība godināja pedagogus pasākumā «Balva izglītībā 2022».

 

Pasākumā, kas aizvadītās piektdienas vakarā notika koncertzālē «Valmiera», 18 skolotājiem tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības un Pateicības raksti, bet Valmieras novada pašvaldības apbalvojumu «Balva izglītībā 2022» par nozīmīgu personisko ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā saņēma 67 laureāti.

Apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības iestāžu pedagogi, Valmieras novada pašvaldības dibināto pamat­izglītības iestāžu skolotāji, pirmsskolas izglītībā apbalvojumu saņēma 18 bērnudārzos strādājoši skolotāji un arī iestāžu vadītājas. Pasākumā godināja arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu skolotājus un trenerus. 

IZGLĪTĪBA UN SKOLOTĀJA DARBS IR VĒRTĪBA. Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus saņēma Agija Kārkliņa (otrā no kreisās), Maira Tiltiņa, Inta Grabe, Dzintara Kalniņa, Sanda Deisone, Sintija Kezika, Dagnija Feldhūne, Anda Deksne. Svētku brīdī ar pedagogiem kopā arī Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže un pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Gladkins. Uģa Brālēna foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru