Radīts bērniem

- 13.Februāris, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Visa globālā iniciatīva «She’s Next» ir grantu programma sievietēm – uzņēmējām. Iniciatīvas ietvaros diviem sievietēm piederošiem uzņēmumiem Latvijā tika piešķirts 10000 eiro finansējums izaugsmei, kā arī personīgas biznesa konsultācijas viena gada garumā.

Uzņēmēja GINTA DROBIŠEVSKA no Valmieras novada Rubenes ir viena no divām uzņēmējām Latvijā, kas ieguva šo finansējumu. Viņas uzņēmums «Tu Tu Family» piedāvā dažādas lietas, lai bērni varētu saturīgi pavadīt brīvo laiku, – Ginta ir izstrādājusi gan dažādas puzles, gan printējamos materiālus, gan plakātus un radošos komplektus. Aicinājām Gintu uz sarunu par sava uzņēmuma ceļu, kā arī par to, kā ir būt sievietei uzņēmējdarbībā.

Par sevi

Esmu «Tu Tu Family» zīmola radītāja. Esmu arī mamma divām meitām – Džeinai un Megijai, un viņas ir mans iedvesmas avots, kāpēc esmu sākusi veidot kaut ko bērniem. Viņas ir tās, kuras pirmās testē, arī ideju ģeneratores. 

Brīvajā laikā mēs esam sportiska ģimene, patīk aktīvs dzīvesveids. Man ziemā vairāk patīk distanču slēpošana, bērniem – slidošana. Pavasarī un vasarā es skrienu, bērni brauc ar velosipēdu. Ir arī laiks, ko vēlos pavadīt viena pati, un arī tad es sportoju.

GINTA AR MEITĀM DŽEINU UN MEGIJU. Foto no Gintas personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru