Radošām iecerēm bagāts sācies Valmieras mūzikas skolas jaunais mācību gads

- 2.Septembris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Dodot vietu vispārizglītojošo skolu Zinību dienai, kas ir 1. septembrī, Valmieras mūzikas skola piekāpās mazu solīti un savu skolas sākumu ar krāšņu un vispusīgu koncertu nosvinēja jau 31. augustā, savukārt mācības sāksies 2. septembrī.

Valmieras kultūras centra lielā zāle bija pilna – audzēkņi, vecāki, vecvecāki, pedagogi, skolas tehniskie darbinieki – visa lielā saime kā viens veselums, kas līdzīgi jūt un domā un kam ir kopīga pārliecība un mērķi. Tik skanīgi dziedātu Latvijas valsts himnu saviesīgā sarīkojumā nebija nācies dzirdēt. Ar to tika atklāts koncerts, kurā muzicēja gan skolēni, gan pedagogi, un interesantajā programmā izkusa stunda, kā tas allaž notiek ar skaistiem mirkļiem, kurus gribētos paturēt. Klātesošie to arī dažreiz centās izdarīt, ar skaļiem aplausiem izlūdzoties kādu priekšnesumu atkārtot. 

Mūzikas skolas 250 audzēkņu lielajā saimē ar rotaļīgu maršu tika sagaidīti un sveikti pirmklasnieki. Skanēja dažādu instrumentu apvienības, vokālie priekšnesumi un kopumā – lielisks ieskats skolas pedagoģiskajā darbā un piedāvātajās iespējās.

AR UZMUNDRINĀJUMU, PATEICĪBAS VĀRDIEM UN AUDZĒKŅU DĀVĀTAJIEM ZIEDIEM mūzikas skolas pedagogiem sācies jaunais mācību gads. Dzintara Moča foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru