Rencēnos vēl vairāk iespēju sportot

- 27.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Starp Burtnieku novada sešiem pagastiem Rencēnu pagasts šķiet pats sportiskākais ne tikai tāpēc, ka šeit dzīvo Latvijas bobsleja izlases šobrīd pirmais pilots Oskars Ķibermanis, bet arī tāpēc, ka Rencēnos pamazām izveidota patiešām mūsdienīga sporta bāze gan telpu, gan āra aktivitātēm. 

Kā zināms no jaunāko laiku vēstures, vispirms, vēl Rencēnu pagasta laikā, tapa sporta zāle pie Rencēnu pamatskolas, pēc tam, jau ar lielā Burtnieku novada pašvaldības atbalstu, šeit tika rekonstruēts un pavisam modernā izpildījumā pārtapa skolas sporta stadions. Pēdējais jaunums ir nupat zālienā starp skolas sētas puses bruģēto parādes placi un sporta stadionu atklātais āra trenažieru laukums ar sešām sporta ierīcēm dažādu muskuļu grupu trenēšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, stājas uzlabošanai, kā arī elpošanas ritma stabilizēšanai.

PĒCPUSDIENA – FIZISKĀM AKTIVITĀTĒM BLAKUS SKOLAI. Trīs Rencēnu pamatskolas devītklasnieki (no labās) Roberts Poruks, Emīls Oskars Hāns un Rolands Gulbis  draugu – velosipēdistu tikšanos brīvā dabā apvienojuši ar apsveicamu fizisku nodarbi jaunajā sešu trenažieru kompleksā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru