Rietumvidzemes mežsaimnieku "štābs" taps no koka

- 3.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien rīta pusē Valmiermuižā būvlaukumā Vanagu ielā 1 (blakus Valmieras – Rūjienas šosejai, tieši pirms kreisā pagrieziena uz Vanagiem) svinīgi tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm topošā akciju sabiedrības Latvijas valsts meži Rietumvidzemes reģiona klientu centra pamatos.

Jāatzīmē, ka jaunbūve atrodas tikai pārsimt metru attālumā no patlaban esošās klientu centra mītnes vietas.

Interesanti, ka topošais ir trešais šāda veida objekts no tipveida Latvijas valsts mežu klientu centru projekta, kura iecere iesākta jau 2012. gadā. 2017. gadā tika atvērts Latvijas valsts mežu klientu centrs Dundagā, bet 2021. gadā – Zemgales reģiona klientu centrs Jelgavā. Lai gan Latvijas valsts mežu Rietumvidzemes reģiona klientu centrs atšķirsies no iepriekšējiem objektiem ar teritorijas labiekārtojumu, ēkas krāsu toņiem un nedaudz arī konstruktīvi, tomēr visus trīs objektus apvieno plašs koksnes pielietojums nesošajās konstrukcijās, starpsienu karkasos, apdares materiālos gan ēkas iekštelpās, gan ārtelpā.

SĀK PROFESIONĀLIS. Pirmo ķelli ar mūrjavu virs kapsulas ieklāj Rolands Orlovskis, atbildīgajam uzdevumam gatavi (no kreisās) arī Valdis Kalns, Pēteris Putniņš, Zane Driņķe un Jānis Baiks. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru