Roku darbs joprojām cieņā

- 1.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdienas, 29. novembra, sniegotais un dzestrais rīts vairākiem mūspuses ļaudīm sākās agri, satraukuma un arī atbildības pilns.

Autovadītājs Gatis Plūme ar savu komfortablo busu un piekabi no Valmieras uz Rūjienu bija devies jau tumsiņā vēl pirms septiņiem. Rūjienā, Skolas ielā 8a, tam bija pirmā pietura, kur čakli rūķīši piekabē sakrāva pirmās tālam ceļam sapakotās kastes un pakas ar rokdarbiem. Nākamā pietura – Mazsalacā, kur atkal citi čakli rūķīši krietni papildināja piekabes vērtīgo saturu. Trešā tā rīta pietura bija jau Valmierā, kur no Valmieras Kultūras centra ar kastēm un pakām auto piekabe tapa tik pilna, ka Gatim finālā nācās krietni piepūlēties, lai ceļojumam saposto vedumu darītu maksimāli drošu. Kad nu mūsdienīgās Ziemassvētku kamanas bija braucienam gatavas, atskanēja pavadītāju laba ceļa un izdošanās vēlējumi.

PIRMS CEĻA. Kad piekabe ar Valmieras, Mazsalacas un Rūjienas mājražotāju un amatnieku ražojumiem ir pamatīgi piekrauta, Valmieras novada pirmā delegācija kopā ar šoferīti Gati var atvadīties no pavadītājiem un doties ceļā uz Ziemassvētku tirdziņiem Gīterslo apriņķī. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru