Rūjienas Ievas sagādājušas tautskolai vēl vienu saimes galdu

- 12.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sākotnēji par dāmu klubiņu sauktā kompānija gadu gaitā pārtapusi par biedrību, kam savi statūti, karogs, mājvieta, savas tradīcijas un vērā ņemama vieta Rūjienas sabiedrībā.

Aktīvākās Ievas uzmundrina pārējās un neļauj iesēdēties mājās, aicinot uz ikmēneša sanākšanām, interesēties par visu jauno, doties izzinošās ekskursijās un vispār braši uzturēt aktīvu dzīves pozīciju. No apmēram 25 seniorēm lielākā daļa ir enerģijas pilnas un vienmēr atsaucīgas, piemēram, pilsētas rudens un pavasara talkās, viņas dzied un dejo pašdarbības kolektīvos, un kopumā biedrība «Rūjienas Ievas» ir paraugs citām senioru organizācijām Latvijā.

Šovasar Ievas ar pašvaldības finansiālu atbalstu paspējušas izbraukt ekskursijā Smiltenē, Brantiņu muižā, bija skatīt Priekuļu rododendrus un Cēsu dārzniecību. Un tas nav viss! Nupat vasaras saulgriežos Ievas veiksmīgi realizēja projektu «Sev, tev, novadam!», ko izsludināja Valmieras novada fonds.

IEVAS JŪLIJĀ AR SAVU SKAISTO KAROGU. No kreisās: Antonija Fedotova, Inta Dreimane, Rasma Rusmane, Vija Ķauķe, Anastasija Jegorova, Ruta Ansone. Foto no arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru