Rūjienas Tautskolā – atkal jaunas prasmes

- 11.Maijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Jaunā sezona ar Valmieras novada šā gada budžetā atvēlēto finansējumu sparīgi ir iesākusies Rūjienas Tautskolā, kur to, kā ierasts, ievadīja tradicionālā Atvērto durvju diena. Par plānotajiem darbiem un iecerēm jaunu prasmju un zināšanu apguvē stāsta Rūjienas Tautskolas vadītāja GITA ZARIŅA.

Šis ir pirmais gads, kad novada iedzīvotāju izglītošanā strādājam ar Valmieras novada piešķirto finansējumu, tādēļ ar zināmu satraukumu gaidījām jaunā budžeta apstiprināšanu. Mūsu vēlmes nebija kosmiskas, bet reālas un tālākā attīstībā pamatotas, tādēļ ir gandarījums, ka visām ieplānotajām darbībām ir atstāts finansiālais atbalsts novada budžetā.

Stelles nepārstāj klaudzēt

Tā kā jau vairākus gadus ļoti liela ir dažādu vecumu iedzīvotāju interese par aušanas prasmju apgūšanu pie šā aroda meistares, tad esam tikuši pie jaunām stellēm. Pieaugot aust gribētāju skaitam, līdzšinējā austuves telpa ir kļuvusi par mazu, tādēļ šajā pašā ēkā nu esam tikuši pie vēl vienas telpas. Tur vajadzīgs neliels remonts, tādēļ plānojam, ka jau šovasar tur vēl aktīvāk varēsim īstenot aušanas apmācību.

JAUNUMS. Pirmā šūšanas nodarbība Rūjienas Tautskolā. Ineses Kalinkas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru