Sagaidot Valmieras Mūzikas skolas simtgadi

- 17.Jūnijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Neierasti šis mācību gads noslēdzies arī Valmieras Mūzikas skolā. Tāpat kā citās mācību iestādēs mācības noritējušas attālināti, arī gala pārbaudījumus skolēni kārtoja ar viedierīču starpniecību, tāpat noticis skolas akreditācijas pirmais posms. Rudenī skola sagaidīs savu simto jubileju, martā svinības pārtrūkušas. Respektējot ierobežojumus, skolas administrācija lielas svinības rudenī neplāno, tomēr ir sarūpēti savi pārsteigumi.

Skolas akreditācija 

Kopš skolas iepriekšējās akreditācijas pagājuši seši gadi. «Mums patiesībā tai būtu jānotiek decembrī, bet mēs akreditāciju gribējām veikt pavasarī, lai, kad mācību gads iet uz beigām, ir labi padarīts darbs. Tagad mēs varam aiziet atvaļinājumā un rudenī sākt svinēt skolas simtgadi,» stāsta skolas direktore Inese Sudraba.

Pirmais akreditācijas posms noritēja attālināti. Sākotnēji vērtēts skolas direktores darbs, notikušas intervijas gan ar skolas personālu, direktores vietniecēm Santu Tanenbergu un Lieni Zvirbuli par mikroklimatu skolā, gan izglītības programmu vadītājām, gan arī skolēniem un viņu vecākiem par to, kā viņi jūtas skolā un kā tiek organizēts darbs. Tāpat iesniegti dažādi dokumenti, skolas pašvērtējuma ziņojums un notikusi intervija ar Inesi Sudrabu par viņas redzējumu saistībā ar Valmieras Mūzikas skolas attīstību. Šobrīd ir pieņemts pozitīvs lēmums, un viņa var turpināt pildīt savus pienākumus. «Visi vērtējumi ļoti pozitīvi, protams, ir ieteikumi. Un tie ir tādi, ko mēs varam īstenot gan  īsākā, gan garākā laika periodā, bet lielu iebildumu par mūsu darbu un to, kā mēs strādājam, nav,» stāsta Inese Sudraba. 

IZLAIDUMS NOSVINĒTS trīs reizes, katram absolventam dāvinot cimdu un pildspalvu, lai droši saņemtu dokumentus. Gustava Māziņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru