Sāks rotācijas apļa izbūvi Rubenes, Raiņa un Valkas ielas krustojumā

- 7.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Drīzumā Valmierā uzsāks rotācijas apļa izbūvi Rubenes, Raiņa un Valkas ielas krustojumā. Darbu laikā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, jo pārbūvējamais krustojums būs daļēji slēgts satiksmei. 

Uzmanību braucējiem! Tiks uzstādītas ceļa zīmes Nr. 302 Braukt aizliegts posmā no autoceļa A3 (Valmieras apvedceļa) līdz Rubenes, Raiņa un Valkas ielu krustojumam. Ieteicamais apbraucamais ceļš ir pa A3 (Valmieras apvedceļu), Andreja Upīša ielu un Rubenes ielu. 

Krustojuma zonā būs slēgta viena virziena braukšanas josla un divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm. Par darbu veikšanu atbildīgajiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, lai organizētu iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minēto ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi.

TE BRAUKT NEVARĒS. Kad sāksies krustojuma pārbūves darbi, pa šo ceļu (pa Raiņa ielu no pilsētas robežas līdz pat krustojumam ar Valkas un Rubenes ielām) no Valmieras apvedceļa vairs pilsētā iebraukt nevarēs. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru