Sākusies futbola sezona

- 19.Jūnijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Sestdien startējusi Optibet Virslīgas jaunā sezona, precīzi trīs mēnešus vēlāk par sākotnēji paredzēto atklāšanas datumu. Valmieras futbola klubs atklāšanas spēlē Skonto stadionā Rīgā tikās pret pēdējo divu gadu valsts čempioniem Riga FC. Spēlē ar 2:0 uzvaru svinēja mājinieki.

Sezonas sākumam valmierieši līdzīgi kā pārējās deviņas Virslīgas komandas gatavojās sešus mēnešus. Galvenā trenera Tamaza Pertijas vadībā futbolisti slīpēja savas prasmes Turcijā, Lietuvā, Igaunijā, Daliņu pludmalē, distancē Valmiera-Rubene-Valmiera un līdz nelabumam Vidzemes Olimpiskajā centrā. Beidzot pienācis laiks atrādīt, ko tad futbolisti ir iemācījušies un kādu komandu šajā gadā sagatavojis Gada treneris Valmierā 2019, proti, Pertija ar saviem asistentiem.

Pirmajā spēlē komandai pagadījās uzreiz «valsts eksāmens», stājoties pretī neapšaubāmajiem favorītiem uz čempionu titulu, turklāt spēlējot viņu laukumā. Diemžēl sagadījās, ka šajā spēlē komandai pērnās sezonas beigās nopelnītās diskvalifikācijas dēļ nevarēja palīdzēt tās kapteinis Vitālijs Jagodinskis (gaidāms, ka viņš būs ierindā uz spēli šajā sestdienā Valmierā pret savu bijušo komandu RFS). Ārpus laukuma vēl kādu laiku nāksies pavadīt arī iepriekšējam komandas kapteinim Aleksejam Grjaznovam, kurš, izmantojot garo pauzi, gūlās zem skalpeļa un saveda kārtībā savu veselību. Toties visi pārējie komandā bija ierindā un sestdien arī spēlēja.

MAISAM GALU sezonas pirmajā spēlē vaļā atdabūt vēl neizdevās Valmiera FC galvenajam ierocim Tolu, lai arī labas izdevības bija vismaz četras. J. Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru