Saņem dāvanas, sporto un izzina

- 26.Aprīlis, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Daudz pārsteigumu pavasarī piedzīvojuši Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas un skolas bērni.

«Pirmsskolā notika kāds ļoti skaists un patīkams pārsteigums – bērni saņēma dāvanas: daudzas skaistas, krāsaini koši iesaiņotas kastes, nu gluži kā Lieldienu olas. Dāvanas mums atsūtīja bērni no Vācijas skolas, kuri cieši sadarbojas ar Valmieras 5. vidusskolas skolēniem,» pastāstīja skolas direktore Iveta Kļaviņa, sakot lielu paldies bērniem un viņu vecākiem par sarūpēto iepriecinājumu, kā arī pateicība Vācijas skolai un Valmieras 5. vidusskolai par sadarbību.

Pirmsskolas bērnu grupiņas, sagaidot Lieldienas, piedalījās arī svētku piknikā, kur galdā tika celtas ne vien krāsotas olas, bet arī bērnu un skolotāju rūpēts cienasts.

«Kā vēsta senlatviešu ticējums, Lieldienās jāēd viss, kas ir apaļš – olas, zirņi, pupas, plāceņi un rauši, jo tad varēs tikt pie lielas bagātības. Tamdēļ bērni rullēja mīklu, pildīja, tina un cepa apaļus pīrādziņus un apaļas nelielas picas, bet vēlāk visi devāmies ārā, lai uz ugunskura lielā, apaļā katlā vārītu apaļu frikadeļu zupu ar apaļām pupiņām. Pasākuma laikā bērni gāja Lieldienu rotaļās, spēkojās olu «kaujās», un noslēgumā visi gardi mielojās ar zupu un pašu ceptiem gardumiem,» stāstīja 3. un 6. grupas skolotājas, bet speciālā pedagoģe Mārīte Klapenkova dalījās vēl kādā priekā. Proti, pirmsskola kļuvusi par vienu pūkainu, četrkājainu un zinošu audzēkni un reizē palīgu bagātāka.

PĀRSTEIGUMS svētku laikā sarūpēts Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas bērniem. Grupiņas saņēmušas daudz dāvanu no draugiem – vācu skolēniem, kas cieši sadarbojas arī ar Valmieras 5. vidusskolu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru