Satikts Rūjienā!

- 3.Augusts, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Krustu šķērsu cauri pilsētas ielām, pagalmiem un laukumiem 31. jūlija rītā devās varens, meijām izrotāts smagais auto, kas saudzīgi veda Rūjienas pūtēju orķestri «Tālavas taurētājs». Diriģenta Gvido Brenčeva vadībā muzikanti skaļi un tālu ieskandināja pilsētas svētkus. Cilvēki ielas malā par šo jestro rīta puses sveicienu uzgavilēja un pateicās ar skaļiem aplausiem.

Šovasar svētku moto skanēja: «Satikts Rūjienā!». Ar tādu pašu nosaukumu pie kultūras nama bija arī fotoizstāde, ko atsaucīgi veidoja rūjienieši, kuru vaļasprieks ir fotografēšana. Savukārt kino vakarā, vērojot producenta Aināra Mūrnieka un operatora Oto Ailta Rūjienas simtgadei veltīto filmu «Tur ziemeļos, kur Rūjiena», varēja izsekot jau profesionālam Rūjienas portretējumam.

Pilsētas centrā uz patīkamu satikšanos aicināja Rūjienas amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kas kā allaž preču un produktu ziņā bija bagātīgs. Tirdziņa apmeklētājus sagaidīja arī kāds pārsteigums – melleņu zupa ar klimpām, kuru ikvienam interesentam degustācijai dāvāja Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» vadītāja, tagad jau arī jaunizveidotā Valmieras novada deputāte Guna Ķibere. Ēdājiem viņa līdzi deva arī recepti, kas atrodama arī izdotajā «Rūjienas ēdienu stāstu» kalendārā.

UZ SVĒTKIEM! Ar mūzikas skaņām pilsētu modināja pūtēju orķestris «Tālavas taurētājs» – šoreiz meijām izrotātā auto kravas kastē.

Ārijas Romanovskas foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru