Septītā – ar trim "double-double"

- 11.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Svētdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti izcīnīja septīto panākumu Pafbet Latvijas – Igaunijas čempionātā, viesos abpusēji rezultatīvā mačā apspēlējot turnīra pastarīšus no internacionālā projekta Valka-Valga. 

Valka-Valga – Valmiera Glass/ViA 88:98 (24:32, 13:15, 27:25, 24:26) Mūsējiem bija maksimāli labākais sastāvs, jo ierindā – ar sejas masku – bija atgriezies Elksnis, nedaudz laukumā pabija arī Engers, bet kārtīgi – jau pirmajā mačā ar divciparu skaitļiem gūtajos punktos rezultatīvās piespēlēs – savā jaunajā darba vietā pierakstījās pieredzējušais saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks, kurš sezonu iesāka Liepājā. Vēl pa diviem statistikas veikumiem vismaz 10 vienību apmērā arī Elksnim un Blumbergam. Mājinieki vadībā nepabija ne mirkli! Maču ar trejaci sāka viesu kapteinis Elksnis, bet pēc viņa otrā tālmetiena 3. minūtē pārsvars jau sasniedza 10 punktus – 14:4. Rezultatīvs bija arī komandas punktu gūšanas līderis pēdējos mačos Blumbergs, viņam čakli palīdzēja Krastiņš, bet 6. minūtē savu rēķinu Valmierā atklāja Pļavnieks – 25:16. Mājiniekiem aktīvākie punktu guvēji visā mača garumā bija melnkalnietis Bulatovičs un latvieši Krūmiņš, Būmeistars un Vanags.

EFEKTĪGS DANKS! Līgas divpadsmitais rezultatīvākais spēlētājs šobrīd ir valmieriešu 6. numurs Roberts Blumbergs, kurš vienlīdz droši uzbrukumā jūtas gan virs groza (attēlā), gan arī no pustālas un tālas distances. Foto no Valmiera Glass/ViA arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru