Sertificēts ārstnieciskais masieris

- 25.Septembris, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

ALVILS PLIVČS šobrīd dzīvo un strādā Valmierā. Alvila dzimtās mājas ir Dagdā. Valmierā nonācis vairāk nekā pirms diviem gadiem. Šeit studē viņa draudzene, tāpēc izvēlējies praktizēties Valmierā. Pēc prakses pabeigšanas te piedāvāja darbu. Pa šo laiku saprata, ka Valmiera ir tā vieta, kur vēlētos dzīvot. Liesma ciemojās viņa darbavietā A.P. Privātprakse. 

Darba pieredze

Esmu praktizējies Jūrmalā Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari un Rīgā, Veselības centrā 4, ieguvu labu pieredzi. Divus gadus strādāju par ārstniecisko masieri Valmierā, fizioterapijas centrā ALA[K]RIS, pirms tam tur izgāju praksi. Bija arī iespēja praktizēties citur, kur nav liela slodze, bet labprātāk vēlējos strādāt vairāk, lai gūtu papildu pieredzi un rokas pierastu pie slodzes.

Studēt par masieri aizgājis neapzināti

Mans tēvs ir neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta feld­šeris. Kopš agras jaunības interesēja medicīna un darbs ar cilvēkiem. Būt par masieri nebija tas, ko gribēju uzreiz pēc vidusskolas absolvēšanas, tādēļ aizgāju studēt uz Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) studiju programmā Medicīna. Pēc pusotra gada aizgāju studēt citu studiju programmu – Ārstnieciskā masāža. Uzsākot studijas, bija skaidrs, ka arī turpmāk savu dzīvi saistīšu ar šo profesiju. Pēc absolvēšanas sāku mācīties sertifikācijai un sekmīgi to nokārtoju. 

DARBA DIENĀ SAVĀ A.P. Privātpraksē. Alvils Plivčs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru