Sestdien svinēs īsto pilngadību

- 7.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Marts – tā ap Sieviešu dienu – allaž bijis īpašs laiks Valmieras pagasta kultūras namā, vismaz pēdējos pārdesmit gados noteikti. 

Savulaik izcilās joku plēsējas un dažnedažādu pasākumu dvēseles Līgas Steberes iedibinātais Vislatvijas vakara vadītāju festivāls pērn – nu jau viņas dēla organizēts – nosvinēja apaļus 20 gadus. Tiesa, te gan bija izņēmums no pierastā, jo pasākums notika 7. maijā. Taču viss turpinās arī nu jau trešajā desmitā! Par 21. reizi, kas jau šonedēļ sestdienā, Liesmai piektdien izstāstīja MĀRTIŅŠ ĀDAMSONS-VECVAGARS, Valmieras pagasta kultūras nama kultūras speciālists. 

Vai pēc 20 reižu sasniegšanas tev pašam nav tāds kā neliels atslābums radies? Tiesa, Līgas sākto tev kā dēlam turpināt ir gluži vai mūža misija...

Jā, tāda apziņas sajūta par to, ka tā ir misija, kas man jāturpina, man ir. Būsim reāli – 21 gads taču ir īstā pilngadība (smaida)! 

VISS NOTIEK! Ir 2022. gada 7. maija vakars, un Valmieras pagasta kultūras namā uz Vislatvijas vakara vadītāju 20. festivālu sanākusī un sabraukusī publika ir nodota vakara vadītājiem izkustināšanai. Uģa Brālēna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru