"Sidlu ceļi": komanda strādā kā Šveices pulkstenis

- 20.Jūnijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Šajā pavasarī asfaltēto ielu remonti Valmierā tika uzsākti agrāk nekā parasti un paveikti ātrā tempā, arī labā kvalitātē. Šos darbus iepirkumā bija vinnējusi vietējā ceļu būvfirma Sidlu ceļi. Garākā sarunā ar Liesmu tās uzņēmuma īpašnieks un SIA Sidlu ceļi valdes loceklis ULDIS KALNIŅŠ.

Pirmoreiz Liesma tikās ar Sidlu ceļu vīriem, kad 2019. gada jūlijā asfaltējāt virāžas topošajā Māra Štromberga BMX trasē Valmiera. Kā izdevās tikt pie tik specifiska un arī gana piņķerīga darbiņa? 

Mums vienmēr bijis tā, ka uz jautājumu – vai varat to izdarīt? – mēs sakām jā. Un tad sēžam un domājam – kā mēs to izdarīsim? Nav ko baidīties! Ja kāds cits to var izdarīt, tad kāpēc lai arī mēs to neizdarītu? Pirmkārt, tas toreiz bija unikāls projekts, labs piedāvājums. Skaidrs, ka ne es tur cenu līmeni sapratu, ne es tur varbūt arī ko nopelnīju, taču iegūtā pieredze mums bija neatsverama, īstenībā arī pēc tam daudzi par mūsu veikumu labi atsaucās. Līdzīgi kā ar bedru lāpīšanu asfaltētajās ielās Valmierā. Toreiz BMX trasē mums bija ļoti laba sadarbība ar pašiem sportistiem, jo tās virāžas jau projektā īsti – kādām tām jābūt sportistu labā – nebija. Viss bija tikai aptuveni, virāžas bija jātaisa, jāpielāgo...

KOMANDPUNKTĀ. Uldis Kalniņš uzņēmuma Sidlu ceļi bāzē Valmierā, Gaides ielā 13. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru