Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Seda"

Iespējams, šajā vietā mazajā Sedas pilsētiņā līdz šim neviens Liesmas pārstāvis nav bijis. Katrā ziņā te, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā Seda, kas vēl pirms pieciem gadiem bijis vienkārši Sedas veco ļaužu pansionāts, dzirdētais un, galvenais, paša acīm redzētais mani patīkami pārsteidz.

Pirmā sarunas biedrene ir centra vadītāja Gaļina Sokolova, viņai ir arī vēl viens nopietns amats: Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes komitejas izpilddirektore. 

Garš nosaukums – biedrības Latvijas Sarkanais Krusts Vidzemes komitejas struktūrvienība Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs Seda. Jūs to vadāt kopš pirmās dienas – 2017. gada 1. februāra. Ar ko atšķiras šis centrs no parasta veco ļaužu pansionāta, kas pašvaldības pārziņā?

Vispirms ar nosaukumu, ka te ir biedrība (smejas)! Klientu ziņā varbūt arī nekas nav mainījies, toties palielinājies darbinieku skaits. Patlaban Sedā ir 23 darbinieki un 55 klienti. Mūsu sniegtais pakalpojums, protams, vērsts uz katra klienta vajadzībām. Vēsturiski viss notika tā, ka pie Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes, toreiz vēl Valkas, komitejas griezās toreizējā Sedas veco ļaužu pansionāta vadītāja, viņa oficiālu vēstuli uzrakstīja arī mūsu centrālajam birojam Rīgā.

TE PATĪKAMI DZĪVOT. Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra Seda klientu ēka. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru