Sociālās jomas NVO paraksta sadarbības memorandu

- 2.Novembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Piektdien, 28. oktobrī, Valmierā norisinājās fonda «Iespēju tilts» konference par to, ka ir noslēdzies Sabiedrības integrācijas fonda projekts, kura ietvaros piektdienās jaunizveidotajās darbnīcās «Manas prasmes virtuvē» gatavoja gardas maltītes, kā arī organizēja tīklošanos Valmieras novadā ar sociālo jomu nevalstiskajām organizācijām.

Šis bija  noslēguma pasākums, kura beigās arī tika parakstīts sadarbības memorands starp novada nevalstiskajām organizācijām.

Pasākumu atklāja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: «Sadarbība ar nevalstisko sektoru mums, pašvaldībai, ir ļoti svarīga. Jauki, ka jūs visi esat kopā, nākat un stāstāt, un savstarpēji sadarbojaties. Šodien tiks parakstīts sadarbības memorands, zīmīgi, ka arī mūsu valsts jaunā valdība plāno šajā pašā dienā parakstīt sadarbības memorandu. Aicinu būt aktīviem, un no pašvaldības puses centīsimies maksimāli atbalstīt, esam gatavi deleģēt jaunus pakalpojumus, ko jūs, nevalstiskās organizācijas, varētu darīt. Esam uz sadarbību! Paldies par to, ko jūs ikdienā darāt!»

KOPĀ VAR IZDARĪT VAIRĀK – tā uzskata  sanākušās organizācijas. Fonda «Iespēju tilts» foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru