«Spēlmaņu nakts» apbalvojumi arī valmieriešiem

- 25.Novembris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

23. novembrī, Dailes teātra dibinātāja un režisora Eduarda Smiļģa 134. dzimšanas dienā, tika apbalvoti aizvadītās teātra sezonas labākie iestudējumi un individuālie sniegumi. Šogad pasākums norisinājās netipiski, vakara vadītāji – aktieri Sandis Pēcis, Viktors Ellers un Gatis Maliks – bija uz Liepājas teātra skatuves, bet nominanti un citi aktieri teātros citviet Latvijā vai savās mājās.

Gada jaunā skatuves mākslinieka balvas saņēma aktieri Kārlis Arnolds Avots un Rihards Zelezņevs. Kārlim Arnoldam Avotam balva piešķirta par V lomu Dailes teātra izrādē «Elpa» un Dmitrija Prokofjeviča Razumihina lomu  Valmieras Drāmas teātra izrādē «731. solis».

«Es kā sportists vienmēr esmu mīlējis kausus un medaļas,» saņemot balvu, teica jaunais aktieris. Viņš pateicās sev svarīgiem cilvēkiem, tai skaitā Indrai Rogai un Mihailam Gruzdovam par mīlestību un rūpēm, lai viņš kļūtu par jaunu un konkurētspējīgu aktieri. Satraukuma dēļ aktieris vien minēja, ka aizmirsis uz lapiņas uzrakstīto runu.

MĀRA ĶIMELE saņem balvu par mūža ieguldījumu. To viņai pasniedz režisors Viesturs Kairišs (no kreisās), klātesot aktrisei Daigai Gaismiņai un aktierim Uldim Anžem. Eduarda Ozerinska foto/lsm.lv


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru