Spert soli nezināmajā

- 13.Augusts, 2021
Viesis
Laikrakstā

SANTA OSE ir valmieriete, kas līdz šim  strādājusi par pirmsskolas izglītības skolotāju, tomēr jūlija beigās viņa vēlējās riskēt, pārvēršot hobiju par pilna laika darbu. Tagad viņa ir fotogrāfe, kas vēl meklē savu nišu, bet, apskatot viņas radītos foto, jāsecina – padodas fotografēt automašīnas.

Jau kopš bērnības interesēja fotogrāfija

Šobrīd esmu pilna laika fotogrāfe, un rit tikai pirmais mēnesis, kopš es hobiju izvēlējos pārvērst par darbu. Iepriekš strādāju par pirmsskolas izglītības skolotāju, bet tas tagad ir palikts maliņā, jo man gribējās nodarboties ar kaut ko radošu. Mana interese par fotogrāfiju ir radusies bērnībā, jo esmu viens no tiem cilvēkiem, kam patīk skatīties foto un uzzināt stāstu, kas aiz tiem slēpjas – atceros, ka prasīju omei, lai rāda vecos albumus. Man vienmēr paticis tas, ka caur fotogrāfiju var saglabāt atmiņas, kuras citādi mēs būtu aizmirsuši. Kad pati biju pusaudža gados, ar draudzenēm kopā taisījām dažādas fotosesijas – man liekas, ka tajā laikā tā daudzi darīja. 

Interese par fotogrāfiju pakāpeniski gadu pa gadam auga. Pēdējā pusotra gada laikā ar fotografēšanu nodarbojos arvien vairāk. Mana motivācija riskēt, pamest darbu un kļūt par pilna laika fotogrāfi, palielinājās, kad vairāki cilvēki, kurus fotografēju, man jautāja, kad es beidzot pāriešu par pilna laika fotogrāfi. Man bija tā doma, tomēr šie jautājumi mani vēl vairāk pamudināja spert šo soli, un šobrīd es sevi varu saukt par fotogrāfi. 

SANTA IEPOZĒ PIE VĪRA AUDI. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru