Sportings 2020 Rencēnu šautuvē

- 18.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Ik gadus nemainīgi augusta otrajā sestdienā Latvijā sākas ūdensputnu medību sezona. Lai mednieki pēc pārtraukuma varētu pārbaudīt savas prasmes, Valmieras mednieku un makšķernieku biedrība regulāri daudzus gadus dienu pirms ūdensputnu medību atklāšanas rīko sacensības sportingā jeb šaušanā pa lidojošiem šķīvīšiem.

Šogad savas korekcijas daudzu pasākumu organizēšanā ienesa Covid-19 pandēmijas noteiktie ierobežojumi. Pēc lielām pārdomām, ievērojot drošības pasākumus, nolēmām piektdien, 7. augustā, sacensības sportingā organizēt Rencēnu šautuvē. Līdzīgi kā tas bijis iepriekšējos gados, priekšsacīkstēs katrs sacensību dalībnieks, lai noskaidrotu sešus labākos, kuri sacentīsies finālā, līdzi ņemot priekšsacīkstēs sašautos mērķus, šāva pa 25 mērķiem, kas lidoja no dažādām pozīcijām. Lai pilnveidotu mednieku meistarību, bija atļauts arī atkārtots starts.

Priekšsacīkstēs – 10 sērijās pa sešiem dalībniekiem – tika noskaidroti finālisti. Tajās divi labākie dalībnieki sašāva 24 mērķus, viens 22 mērķus, vēl divi dalībnieki 21 mērķi, bet trīs dalībnieki, kuri bija sašāvuši 20 mērķus, pāršaušanā cīnījās par vienīgo vietu finālā.

Fināla šaušana noskaidroja šī gada olimpisko sešinieku sportingā. Pirmo vietu ar izcilu rezultātu – sašautiem 47 mērķiem ieguva Jānis Ķibermanis, otrajā vietā atstājot Senti Šalderu ar sašautu 41 mērķi. Trešajā vietā Edmunds Juškevičs ar sašautiem 39 mērķiem. Ceturto vietu pēc pāršaušanas ieguva Matīss Lakins ar sašautiem 37 mērķiem, bet piektais Andris Ķibermanis arī sašautiem 37 mērķiem. Olimpisko sešinieku noslēdza Voldemārs Goba ar sašautiem 36 mērķiem.

Pēc šādiem rezultātiem pīlēm būs ko trūkties! Ne spalvas!

LABĀKIE RENCĒNU SPORTINGĀ. Olimpiskais sešinieks: (no labās) Jānis Ķibermanis, Sentis Šalders, Edmunds Juškevičs, Matīss Lakins, Andris Ķibermanis un Voldemārs Goba. Vitālija Zača foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru