Sports

Valmierieši izmanto sava laukuma priekšrocības

- 21.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Sestdienas vakarā ELVI florbola līgā vīriešiem startēja abas pusfināla sērijas. Valmieras Olimpiskajā centrā sērijas pirmajā spēlē regulārā turnīra uzvarētājs FBK Valmiera uzņēma komandu Ķekava/RB&B un spraigā cīņā pārspēja to ar 3:2, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

Valmierā gar zemi ventspilnieki!

- 17.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Otrdien par lielisku dāvanu saviem līdzjutējiem parūpējās Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, priekšpēdējā Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā apspēlējot stabilu turnīra tabulas pirmā astotnieka vienību – BK Ventspils!

Jo augstāk, jo labāk

- 15.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Jāņa Daliņa stadiona manēžā 25. februārī notikušajā Baltijas valstu U18 vecuma grupas komandu čempionātā vieglatlētikā vienu no izcilākajiem rezultātiem uzrādīja Naukšēnu vidusskolas 9. klases skolniece LORETA BĒRZIŅA, uzvarot augstlēkšanā ar 1,81 m, kas ir jauns Latvijas U18 grupas rekords.

Stiprie Valmieras puikas un meitenes

- 14.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

4. martā J. Daliņa stadiona manēžā pulcējās ātrākie un stiprākie vecmeistari no 26 pašvaldībām, lai noskaidrotu labākos LSVS pašvaldību 60. sporta spēlēs vieglatlētikā telpās. Valmieras novadu pārstāvēja rekordliels skaits – 30 dalībnieki.

Suminot jaunatnes sporta laureātus

- 8.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Izvērtējot aizvadītā gada sportiskos sasniegumus, 3. martā koncertzālē «Valmiera» sveikti 179 Valmieras novada jaunie sportisti un 50 viņu treneri, savukārt par veiksmīgiem startiem Eiropas un pasaules mēroga sacensībās 50 sportisti saņēma īpašus apbalvojumus.

Mūsu peldētāji rāda klasi Ķīpsalā

- 7.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

24. – 26. februārī Ķīpsalas peld­baseinā pulcējās 470 sportisti uz 98. Latvijas atklāto čempionātu peldēšanā. Sacensībās piedalījās ne tikai pašmāju sportisti, bet arī peldētāji no Itālijas, Maltas, Somijas, Ukrainas un Igaunijas. 

FBK "Valmiera" jau pusfinālā

- 28.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Valmieras un Irlavas komandu ceturt­daļfināla sērijas pirmajā spēlē, kas bija ļoti rezultatīva, lai arī pašā sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās kurzemnieki, laukuma saimnieki drīz vien droši pārņēma vadības grožus un ieguva vērā ņemamu pārsvaru, ko veiksmīgi nosargāja līdz pat finālsvilpei, svinot panākumu ar 11:8.

Agatei vēl viens rekords

- 21.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

18. un 19. februārī Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona manēžā, norisinājās 52. Latvijas čempionāts telpās vieglatlētikā.

Valmierā izcīna U18 un U20 Latvijas čempiona titulus

- 17.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Jau trešo nedēļas nogali tika sadalīti Latvijas čempionu tituli vieglatlētikā telpās. 10. un 11. februārī Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona manēžā, par čempionāta medaļām cīnījās U18 un U20 vecuma grupu jaunie viegl­atlēti.

"Rubenes" ZU18 florbolisti – Latvijas čempioni!

- 14.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Par Latvijas Jaunatnes čempionāta florbolā čempioniem vecuma grupā ZU18 kļuvuši Rubenes florbolisti, kas svētdienas vakarā Kocēnu sporta namā notikušajā finālmačā pret Ķekavu spēja likvidēt divu vārtu deficītu, panākot neizšķirtu (6:6), bet pēcspēles metienos svinēja uzvaru ar 7:6. Bullīšu sērijā nepārspējams bija Rubenes vārtsargs Miks Kvetkovskis.

ENBL finišs klātienē un neklātienē

- 7.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti pabeidza savu sezonu Eiropas Ziemeļu basketbola līgā, piedzīvojot zaudējumus arī divās pēdējās spēlēs. Interesanti, ka 31. martā, kad mūsējiem bija arī Latvijas basketbola Užavas kausa pusfināla pirmā spēle Liepājā, valmieriešus priekšpēdējā ENBL B grupas mačā VOC basketbola laukumā cienīgi aizstāja LBL2 komanda Gulbenes Buki, piekāpjoties Izraēlas vienībai BC Ironi Ness Ziona vien ar 55:87. 

Dženifera uzvar Itālijā

- 25.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Latvijas vadošā kalnu slēpotāja Dženifera Ģērmane 11. janvārī ļoti labi nostartējusi Itālijā notikušajās FIS sacensībās slalomā, ar jaunu FIS punktu rekordu izcīnot pārliecinošu uzvaru un aiz sevis atstājot  Pasaules kausa posmā Flahavā 23. vietu slalomā izcīnījušo amerikānieti.

72. tradicionālajā basketbola turnīrā Rūjienā triumfē Valkas un Valmieras komandas

- 24.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Popularizējot vidējās izglītības iestāžu sportistu basketbola spēli, ceļot viņu sportisko meistarību, kā arī stiprinot draudzīgas attiecības starp spēlētājiem, spraigās cīņās basketbola laukumā Rūjienas vidusskolā norisinājās 72. tradicionālais basketbola turnīrs, godinot tradīcijas vienam no vissenākajiem basketbola turnīriem Latvijā.

Valmieriešiem trillerī "Užavas" kausa pusfināls!

- 20.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Trešdienas vakarā Rīgā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti atbildes spēlē pret LU studentiem mača pēdējās minūtēs spēja atspēlēties un divu spēļu summā pārspēja sīkstos pretiniekus, iekļūstot Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas pusfinālā, kas notiks februāra sākumā.

No 2022. gada atvadās ar volejbola turnīru

- 17.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Vecā gada beigās Ēveles pamatskolas sporta zālē norisinājās Nakts volejbola turnīrs. Uz turnīru pavisam bija pulcējušies 32 dalībnieki, no kuriem izlozes kārtībā tika izveidotas 8 komandas.

Pieci mūsējie – Latvijas izlasē

- 13.Janvāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) ir apstiprinājusi Latvijas peldēšanas izlases pamatsastāvu 2023. gadam. Starp 25 sportistiem sastāvā iekļauti arī pieci Valmieras sportisti!