Starp konkursa «FIZMIX Eksperiments» 26. sezonas pusfinālistiem valmierieši

- 14.Aprīlis, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Nedēļas sākumā attālināti norisinājās konkursa «FIZMIX Eksperiments» pusfināls, kurā 8. un 9. klašu skolēni no visas Latvijas cīnījās par iespēju iekļūt lielajā finālā, kas norisināsies 22. aprīlī. 

Rezultāti vēl nav zināmi. «Liesma» tiešsaistē sazinājās ar Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāju Inesi Purmali un komandu «Chipots dizelis», kuras sastāvā ir 9. klases skolēni – Everts Hemmelis, Pauls Pabriks, Kaspars Plūme un Rainers Zviedris. 

Skolotāja «FIZMIX Eksperimentā» piedalās jau vairāk nekā piecus gadus, kā arī šogad piedalās konkursā par  «FIZMIX Skolotājs 2021» balvas saņemšanu. «Man patīk šis konkurss, jo tajā ir cita veida un satura uzdevumi nekā skolā, un man patīk strādāt ar bērniem, kuriem tas arī patīk. Man ir ļoti patīkama sabiedrība, kurā mēs cits citu saprotam. Skolā dažkārt ir bērni, kas neko negrib, tad es varu būt nikna, bet strādāt ar šiem jauniešiem man ļoti patīk, un man par to ir gandarījums,» stāsta Inese Purmale.

Komandas «Chipots dizelis» jaunieši uzsver, ka viņiem patīk fizika un tehniskas lietas, kā arī aizraujoši ir veikt eksperimentus un izdarīt aprēķinus. Tāpat puiši ir aktīvi ārpus skolas. 

TIEŠSAISTES SARUNA: žurnāliste Elīna Kristiņa (no augšējā kreisā stūra), Everts Hemmelis, skolotāja Inese Purmale, Pauls Pabriks, Kaspars Plūme, Rainers Zviedris. Ekrānuzņēmums


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru