Starts vēl 120 īres dzīvokļiem Valmierā

- 9.Jūlijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien Ķieģeļu ielas būvlaukumā Valmierā, kur patlaban top pamati abiem jaunceļamajiem īres namiem, notika svinīga ceremonija, kuras laikā tika pacelts simbolisks projekta karogs.

Uzrunas klātesošajiem teica četri kungi. Lūk, galvenais no viņu teiktā. 

Ekonomikas ministrs Viktors Valainis: «Latvijā ir akūta mājokļu pieejamības problēma, kas būtiski ietekmē tautsaimniecības attīstību un valsts labklājības celšanos. Vislielākais mājokļu trūkums ir reģionos ar pieaugošām un konkurētspējīgām nodarbinātības iespējām. Problēmas risināšanai svarīga ir arī kvalitatīvu un energoefektīvu īres platību piedāvājuma palielināšana par pieejamām cenām. Nepietiekamais piedāvājums traucē uzņēmējdarbībai nodrošināt nepieciešamos darbiniekus un speciālistus, tāpēc, ieviešot programmu, tiek risināts vēl viens būtisks šķērslis reģionu ekonomikas attīstībai. Esam ļoti gandarīti, ka pirmais projekts tiek realizēts tieši Valmierā, kas ar savu piemēru jau pierādījusi, ka šāda pieeja Latvijā labi strādā.»

PIRMS PACELT KAROGU. Par projektu gandarīti (no kreisās) Reinis Bērziņš, Jānis Baiks, Viktors Valainis un Andris Kabraks. Edītes Stērstes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru