Suniskas īres līgumu padarīšanas

- 27.Februāris, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Miķelim pēdējā laikā sanācis biežāk pabūt jaunajā Valmieras guļamvagonā – papriecāties par itin lepnajiem auto, kas noparkoti lielajā stāvlaukumā pie abiem jaunajiem īres namiem. Kā zināms, uz šejieni – ja nu gadās kādi spiedīgi apstākļi Rīgā – gatavs pārvākties pat Latvijas premjers, viņam neskarts trijnieks joprojām tiek turēts rezervē... Kaut arī īres nauda nav gluži sviestmaizes vērtē, tomēr te labprāt mitinās ļaudis, kuri to var atļauties un kaut kādu iemeslu dēļ pagaidām vēl nav gatavi sava mitekļa pirkumam. Pagaidām, kā Miķelis uzzināja, tikai dažiem īrniekiem radušās problēmas ar īres nomaksu.

Toties problēmas varētu rasties dažiem citiem īrniekiem. Jo raugi, Īres līguma 1. daļā ir punkts 1.8., kas nosaka: «Īrniekam ir aizliegts Dzīvoklī turēt mājdzīvniekus, izņemot neliela izmēra mājdzīvniekus, kas pastāvīgi uzturas krātiņos un/vai akvārijos (nelieli putni, akvārija zivis, utt.).» Kur nu vēl skaidrāk! Taču Miķelim ir nācies redzēt pa īres namu durvīm iekšā un ārā ejam arī četrkājainus īpatņus, kurus to saimnieki pilnīgi noteikti netur ne krātiņos, ne akvārijos. Runa ir par mīļiem astaiņiem – dažādu izmēru suņiem (abās dzimtēs, protams), kuri kopā ar saviem saimniekiem no kādas citas iepriekšējās dzīves vietas pārcēlušies uz Valmieras īres namiem.

NU, KĀ TE MĒSLOSI! Pagaidām pie jaunajiem īres namiem Valmierā zāliens kā vakar pie friziera bijis, atbilstošs golfa laukuma grīnam, tāpēc tajā kaut vai tikai kovārnim spalvu atstāt – kauns. Nemaz nerunājot par vietējo īrnieku faktiski neleģitīmo suņu kakaškām... Foto no Miķeļa svaigākā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru