Svētki izdevās godam

- 24.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā svētdienā pie Vidzemes Olimpiskā centra notika Valmieras skriešanas svētki, kas šoreiz aizstāja tradicionālo Valmieras maratonu. 

Saules apmirdzēti, uz starta līnijas dažādās distancēs – 7,3 km skrējienā un nūjošanā, kā arī 15,3 km skrējienā – stājās ap tūkstoš dalībnieku. Paši mazākie varēja izvēlēties bērnu skrējienu, bet paši, paši mazākie tika aicināti baseina foajē uz rāpošanu pa sarkano paklāju. Šī disciplīna izvērtās visai amizanta, vērojot, kā vecāki gan ar medaļām, gan spēļmantiņām un mobilajām viedierīcēm cenšas motivēt savus mīluļus neapsēsties pusceļā, bet pabeigt iesākto 10 m distanci.

Skriešanas svētku trase tika veidota ar startu un finišu pie Vidzemes Olimpiskā centra, vēlāk šķērsojot Dzelzs tiltu, veicot apli Pārgaujas mežos, atgriežoties uz Dzelzīša un finišējot pie Vidzemes Olimpiskā centra, pirms tam apskrienot arī goda apli apkārt Māra Štromberga BMX trasei Valmiera. 

Pirms starta pasākuma vadītājs Jēkabs Nākums mudināja sacensību dalībniekus iesildīties, izpildot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu aktīvās Valmieras Viestura vidusskolas 3.b klases un enerģiskās fitnesa treneres Gintas Kalniņas vadībā. To noslēdzot, tika dots vārds Valmieras pilsētas mēram Jānim Baikam, kas ar iedvesmojošu uzrunu sveica dalībniekus un deva starta šāvienu.

SKRĒJIENS STARTĒJIS. 4. no labās – uzvarētāja 7,3 km distancē valmieriete Agate Caune. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru