Tālavieši godina savējos izcilniekus

- 10.Septembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Godinot un slavējot izcilos sporta sasniegumus Latvijas, Eiropas un Pasaules BMX čempionātos, BMX kluba «Tālava/VBSS» sportisti, treneri, atbalstītāji un vecāki pulcējās atpūtas kompleksā «Avoti» jaunajā BMX muzejā, kas izvietots zem starta kalna estakādes pie BMX trases. Sportisko saimi uzrunāja kluba prezidents Jānis Matisons un treneris Olafs Lakučs, teikdami, ka šī gada BMX sezona ir sportiski aktīva ar patīkamiem pārsteigumiem un labiem rezultātiem.

Tikai ar lielu cīņas sparu un gribasspēku var sasniegt augstvērtīgus rezultātus – tāds mūsu Tālavas kluba sportistiem piemīt, un šoreiz patiess lepnums par:

1) Kristapu Klāvu Elbretu – 5. vieta UCI pasaules čempionātā BMX Beļģijas pilsētā Zolderā, 1. vieta Eiropas BMX čempionātā Māra Štromberga trasē Valmierā un 1. vieta Latvijas BMX čempionātā;

2) Annu Pedraudzi – 8. vieta UCI pasaules čempionātā BMX un 3. vieta Eiropas BMX čempionātā;

3) Sofiju Keitu Krūmiņu – 4. vieta Eiropas BMX čempionātā;

4) Madaru Kati Treimani – 4. vieta Eiropas BMX čempionātā;

5) treneri Robertu Treimani – 4. vieta Eiropas BMX čempionātā;

6) Imantu Sokolovu – 5. vieta Eiropas BMX čempionātā;

7) Līvu Lizeti Glāzeri – 6. vieta Eiropas BMX čempionātā un 1. vieta Latvijas BMX čempionātā;

8) Tomu Višņevski – 8. vieta Eiropas BMX čempionātā;

9) Adelīnu Kārkliņu – 1. vieta Latvijas BMX čempionātā.

Neoficiālā gaisotnē Olafa Lakuča vadībā vecākiem bija iespēja drošā vidē izmēģināt BMX riteņbraukšanu trasē, kurā ikdienā treniņus aizvada mūsu sportisti. Sportistiem bija lieliska iespēja apgūt un izmēģināt golfa spēles iemaņas, atpūsties brīvā dabā, pastaigājoties Dabas takā «Labirints - koku skola», atpūtas kompleksā «Avoti» veldzēties baseinā un pārrunāt BMX aktualitātes un nākotnes izaicinājumu iespējas. Paldies kluba prezidentam, treneriem par atsaucību, atbalstu un fantastisko atmosfēru, kas valdīja trasē, golfa laukumos un viesu namā «Avoti»!

Komentāri
Pievienot komentāru